REFERENCE

Manitou

WHAT ARE THEY SAYING ABOUT US?

Michal Havlík

Montážní firma, se kterou jsem měl příležitost spolupracovat, je nejenom mimořádně spolehlivá, ale také exceluje v poskytování kvalitních montážních služeb. Jejich schopnost dodržovat termíny a zároveň udržovat vysoký standard práce mě opravdu přesvědčila o jejich profesionalitě. Výsledky jejich práce jsou skvělé, a to jak v oblasti řemeslné kvality, tak i v efektivitě provedení. Celkově mohu tuto montážní firmu jednoznačně doporučit pro svou spolehlivost, kvalitu a skvělou pracovní morálku.

Michal Budinský

S firmou GHGmont jsem měl možnost spolupracovat na několika náročných automotive projektech v zahraničí (svařovny Opel-Vauxhall, INEOS). Pánové jsou sehraní, mají aktivní přístup k práci, široký záběr, jsou pečliví, samostatní, s dobrou organizací práce a přehledem o celkovém dění na staveništi. Znají technologie, terminologii, standartní pracovní postupy používané v automobilovém průmyslu a tvoří solidní jádro našeho týmu jak na stavbě tak mimo ni. Těším se na další spolupráci.

Robert Ďurkáč

Kvalitní montáž svařovacích přípravků a robotů pro automobilový průmysl. Velmi dobrá spolupráce a kvalitně odvedená práce.

shape1

ABOUT US WHO WE ARE

We deal with the assembly of production technologies, steel structures, production lines and perform mechanical, pneumatic and plumbing work. Our company has been operating on the market since 2015, when we performed the first assembly for the customer Otto Junker Industrial Equipment s.r.o., in Boskovice. Since then we have specialized in assembly in the automotive industry and our customers are the world's leading car manufacturers.

We are proud of the fact that we expanded beyond the borders of the Czech Republic and in Poland, for example, we installed an automatic annealing furnace for 7t ingots for the customer Impexmetal Sa Aluminum Konin. Our company is financially involved in the support of the Broumov animal shelter and we are VAT payers from January 2022. Currently, we are also involved in the creation of a modern icon of the automotive industry - Grenadier Ineos cars.

From February 7, 2023, we operate under one company, GHGmont s.r.o.

CONTACT FORM CONTACT

CZ